Дружину депутата працевлаштували у секретаріат міської ради

07.08.2021 о 12:40 · 1 хв читання
Станіслав Пашкевич

На посаду головного спеціаліста секретаріату Ковельської міської ради взяли ковельчанку Юлію Пашкевич, яка є дружиною депутата з фракції «Європейська солідарність» Станіслава Пашкевича.

У секретаріаті, який є відділом міської ради, на сьогодні працює начальниця та двоє головних спеціалістів. Такий штат передбачений структурою органу місцевого самоврядування, яка затверджена депутатами 24 грудня минулого року.

У декларації про доходи та майно, яку Станіслав Пашкевич подав 30 березня цього року, зазначається, що він є власником легкового автомобіля марки «Fiat Punto» (2011), але жодних доходів немає, а його дружина отримала у 2020 році пенсію – 22 167 грн, державну та соціальну матеріальну допомогу від Ковельського міськрайонного центру зайнятості – 10 522 грн, соціальну допомогу від управління соціального захисту населення – 20 157 грн.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Найбідніший депутат. Ось вони – герої української політики! Бравіссімо!

  2. у міської ради є така тенденція влаштовувати своїх дружин, подружок, родичів на тепленькі посади. То дружину алкоголічку в ЖЕК приткнуть, то коханку десь в парк, чи секретарем яким. корупція як цвіла так і цвіте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X