Дві вулиці у Ковелі роками підтоплює: не допоміг і мільйон з бюджету

28.08.2021 16:32

Кожного разу, коли Ковель накриває дощова погода сотні місцевих родин на вулицях Зелена та Жуковського з жахом спостерігають, як їх житло та господарські будівлі затоплює вода.

Про це заявив на останній сесії Ковельської міської ради голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Вадим Ткачук, до якого звернулися мешканці вищевказаних вулиць щодо підтоплення їх присадибних ділянок.

Ковельчани зазначають, що підтоплення триває уже кілька років підряд. Звернення до представників влади попередньої каденції зумовили влаштування зливової каналізації. Однак, попри вкладення майже мільйона гривень бюджетних коштів таке будівництво ефекту не дало, так як не вирішило питання підняття ґрунтових вод

– каже він

За його словами треба вжити невідкладних заходів щодо встановлення причин підтоплення присадибних ділянок зазначеного мікрорайону та прилеглих вулиць – Червоного Хреста, Федьковича тощо.

Сесія підтримала депутатський запит Вадима Ткачука. У ньому сказано, що Ковельський міський голова Ігор Чайка має забезпечити спільно з іншими уповноваженими органами та організаціями роботи, пов’язані з виготовленням проєктно-кошторисної документації, виконанням робіт з пониження рівня ґрунтових вод.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. всі питання до США. Вона найбільше викадає непотрібу в атмосферу. А кіотський протокол не підписала і не виконує. Результатом є глобальне потепління. Міська влада тут ні до чого.

  2. Ковельчанин кіндер ви з федосюк вкрали більшу частину коштів на зливову каналізацію а тепер США винуваті?Поверни гроші та зроби людям каналізацію, казнокрад!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.