До влади прийшли ковельчани, помешканнях яких затоплює вода

24.06.2021 14:20

Сьогодні, 24 червня, на сесію Ковельської міської ради прийшли мешканці вулиці Федьковича, які мають серйозну проблему – підтоплення своїх помешкань та господарств.

Депутат Микола Печенюк попросив головуючого на сесійному засіданні мера Ігоря Чайку надати слово для виступу представниці від цієї групи людей.

Першим ділом жінка, яку звати Анастасія, розкритикувала попереднього міського голову Олега Кіндера за ігнорування, за її словами, колективних скарг з приводу підтоплення і водовідведення.

Я по водовідведенню і там у коридорі ще десять чоловік стоїть. П’ять років ми зверталися до Кіндера Олега Олексійовича, який наші звернення кидав у мусорну яму, а зараз требує, щоб йому щось робили люди. П’ять років ходили! Я з ним вчилася в одному класі і думала, що він хоч допоможе такому случаю, що ми тонемо… Вода не ховається і дощів немає. Люди добрі, ми не знаємо до кого звернутися

– сказала вона

При цьому ковельчанка уточнила, що наразі виготовляється проєкт щодо водовідведення. Але мешканців цікавить, коли буде готовий той проєкт? Скільки буде виділено коштів на їхню вулицю? І коли розпочнуть роботи?

Хата може обвалитися. Хата шлакова, тріщини скрізь. І не тільки у мене. Погріб повний води. Там нас таких п’ять хат. Це жах! Зробили колись водовідведення при Кіндерові на вулицях Зелена, Червоного Хреста, Федьковича, Лугова та Рилєєва. Зробили там, де живуть багаті люди. Воно нічого не стягує ту воду. Будемо ходити, поки не почнете роботу   

– заявила мешканка міському голові
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.