Затоплення будинків у Ковелі: одну «битву» мешканці виграли!

Зоряна Бодялова
29.10.2021 о 10:08 · 2 хв читання

Учора, 28 жовтня, депутати Ковельської міської ради підтримали запит депутатки Тетяни Дружинович щодо передбачення коштів бюджеті на 2022 рік для вирішення проблеми із затопленням будинків у районі вулиць Академіка Люльки, Чубинського та Кониського.

Хочеться вірити, що нарешті у цьому районі з’явиться повноцінна система водовідведення, коли дощова вода буде відводитись у дощоприймачі (зараз дощова вода зливається прямо на людські хати).

«Цирк поїхав, клоунада триває»

На сесії я не була, але очевидці кажуть, що колишній мер Олег Кіндер активно роздавав зауваження щодо того, що нинішній мер не розуміється на тому, як правильно вирішувати проблеми із затопленням наших будинків.

Питання: чому ж тоді при Кіндеру ця проблема не була вирішена? Ми звертались неодноразово, нас відфутболювали, нам писали тупі відписки. Це при Кіндеру люди були доведені до відчаю і дійшло до того, що, не дочекавшись цивілізованої системи водовідведння, побудували дамбу з піску і шиферу.

Одним словом, Олег Кіндер з посади мера пішов, але імітація ним «бурхливої роботи» триває…

Дякуємо!

Дякуємо нашій територіальній депутатці Тетяні Дружинович та депутатам, які проголосували «ЗА». Дякуємо меру Ігорю Чайці за те, що визнає наявність проблеми і намагається якось зарадити їй (будемо судити за результатами, але принаймні, поки що є надія).

Попереду – багато завдань. Скільки грошей треба на вирішення проблеми? Які конкретно роботи треба виконати (КНС, дренажний колодязь чи щось інше)? Серйозні питання. Сподіваюсь, у представників влади є для цього бажання і професіоналізм.

P.S. Як це часто буває, проблеми міста використовують, щоб на них заробити – грошей, або піару. Прохання не робити цього, бо немає нічого таємного, що не стане потім відомим. Люди бачать, коли влада працює, а коли імітує «занепокоєність» проблемами міста. Наприклад, якщо влада не забезпечить системи водовідведення – народ побудує дамби біля хат по всьому мікрорайону, оце і буде мовчазною оцінкою ефективності мерів та депутатів.

На світлинах ви можете бачити мішки з піском, як захист від дощу – не тільки в Карпатах. Щоб пісок не розмивався, сусіди укріплюють його старим бордюром.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X