Міська влада обіцяє відремонтувати двір багатоповерхівки на вулиці Кониського

20.05.2022 о 12:06 · 2 хв читання

Міська влада у Ковелі продовжує практику узгоджень з мешканцями проєктної документації на реконструкцію їхніх прибудинкових територій до початку робіт, а не після, коли вирішувати спільні питання буде в рази складніше й дорожче.

Про це сьогодні пише Ковельський міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, в умовах воєнного стану поки що не можуть проводити капітальні ремонти. Держава визначила першочергові витрати, серед яких наразі немає благоустрою.

Але це не означає, що треба нічого не робити. Як там у відомому вислові: роби те, що можеш, з того, що маєш, там, де ти є. А ми зараз можемо максимально підготувати всі документи до моменту, коли держава дозволить освоювати кошти – і тоді тільки брати і робити, а не витрачати час на очікування дозволів. Тому – не гаємо часу

– зазначає Ігор Чайка

Цього тижня чиновники та проєктанти зустрічалися з мешканцями великого двору на вулиці Незалежності 55, 57, 61, 69-А, де хочуть зрізати дерева. Двір буде без кіоска майже в центрі єдиного для всіх будинків двору. Щодо зелених зон та паркомісць, довкола яких розгорнулися найгарячіші суперечки : спільно з мешканцями оглянули всі дерева зеленої зони і чітко визначили, які з них залишаємо; паркомісць буде менше, ніж передбачали на початку.

Обговорили представники влади з мешканцями проєкт ремонту прибудинкової території на вулиці Кониського, 9. Тут врахували побажання батьків і мають огородити дитячо-спортивний майданчик.

Проблему з підтопленням двору допоможе вирішити КНС на сусідній вулиці – Академіка Люльки. Її будівництво теж було заплановане на 2022 рік.

Ці і ще багато суттєвих деталей, які проєктанти не змогли б прорахувати, якби не обговорення з мешканцями будинків. Хоч часом надто емоційні, але – з результатом

– зауважив Ігор Чайка

Фото зі сторінки Ігоря Чайки у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. Мені подобаються червоні шузи архітектора ,а дурні ідеї по відмиванню заїзжих бізнесменів -заробітчан від Івахіва не дуже…

  1. Доволі «новий двір» з дворів) дерев не насадили.
   Поруч садок під Аркадію вирізали, завдяки якомусь ую.

 2. Бля, кожен день є якась потреба в чомусь для хлопців, а вони (г-ни) двори будуть робити. Просто очуміти.
  І вишиванки білі вдягати, бо бачте в них Свято.
  Огидно.

 3. Як раніше і щось перераховувала чи підвозила, то тепер ізвєняйте, якось вже самі.
  Бо в мене свят нема. Дуже печально.
  І по дворам чужим не ходжу , а дорогами конченими пересуваюсь, з відсутнім тротуаром і дорожнім покриттям. І задихаюсь пилюкою.

 4. А коли будуть облаштовувати прибудинкову територію на Грушевського,7?
  Ще у минулому році узгодили з мешканцями проєктну документацію на реконструкцію прибудинкої території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X