Двох ковельчан ошукали на оренді житла

25.11.2020 11:09

Вчора, 24 листопада, двоє ковельчан звернулися до Ковельського відділу поліції з повідомленням про те, що, шукаючи квартиру для оренди на сайті безкоштовних оголошень, їх ошукали.

Заявники, подзвонивши за оголошенням та домовившись про оренду квартири, сплатили завдаток у сумі 2500 та 3500 гривень кожен. Однак після отримання грошового переводу «орендодавці» на зв’язок більше не виходили, повідомляє Ковельський відділ поліції.

За фактом вчинення шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування.

Поліцейські радять, аби уникнути шахрайства при оренді квартири:

1. Перевіряйте всі наявні документи на орендовану квартиру. Зверніть увагу на форму власності, кількість власників. Уточніть, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.

2. Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Промоніторте адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.

3. Домовляйтеся про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внесіть мінімально можливу суму.

4. При добовій оренді не сплачуйте заставу або завдаток на карту. Пам’ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряйте фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об’єкту.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.