Жінку обдурили з орендою квартири у Ковелі

Вчора, 14 жовтня, 21-річна місцева мешканка звернулась до Ковельського відділу поліції з повідомленням про те, що, шукаючи квартиру для оренди на сайті безкоштовних оголошень, її ошукали.

Про це повідомляє Ковельський відділ поліції.

Заявниця подзвонила за оголошенням, та домовившись про оренду квартири, сплатила завдаток у сумі 3800 гривень. Однак після отримання грошового переводу зв’язок з «орендодавцем» обірвався.

За фактом вчинення шахрайських дій поліцією розпочато досудове розслідування.

Поліцейські радять, аби уникнути шахрайства при оренді квартири перевіряти всі наявні документи на орендовану квартиру. Звернути увагу на форму власності, кількість власників. Уточнити, чи всі вони згодні на здачу квартири в найм.

Постарайтеся перевірити історію квартири, що здається. Промоніторити адресу на сайтах оголошень про нерухомість, щоб зрозуміти, як давно шукають орендарів. Можливо, вдасться знайти відгуки про власників.

Домовлятися про повний розрахунок за квартиру тільки в момент заїзду. Якщо власники наполягають на заставі або передоплаті – внести мінімально можливу суму.

При добовій оренді не сплачувати заставу або завдаток на карту. Пам’ятайте, що передоплата за ненадані послуги підвищує шанси шахраїв. Перевіряти фотографії житла через пошук Google, щоб дізнатися, чи відповідають зображення вказаній адресі та об’єкту.


Вам може бути цікаво

Озеро на Ковельщині продають: шахрайство чи корупційна схема?

78-річній ковельчанці «зняли порчу» за 50 тис грн

Жертвами «банківських» шахраїв стали двоє ковельчан

Зловмисники ошукали двох ковельчан

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.