Двоповерхову будівлю в центрі Ковеля купила з аукціону фірма депутата

13.01.2022 09:12

Ковельська районна рада продала адмінбудівлю управління сільського господарства і промисловості Ковельської райдержадміністрації.

На торги виставили будівлю на вулиці Грушевського,14/1 у Ковелі, площею 518,4 кв м. Нерухомість розташована на земельній ділянці, площею 0,0442 га, кадастровий номер 0710400000:02:010:0095. Стартова ціна лоту була встановлена в розмірі 3 066 126 гривень, – повідомляють «Волинські новини».

Аукціон з продажу відбувся 11 січня. Учасник торгів був лише один – виробничо-комерційне приватне підприємство «Агропромтехцентр» (ВКПП «Агропромтехцентр»), директором і одним із засновників якого є депутат Ковельської міської ради від Аграрної партії, голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Павло Семенюк. Його фірма займається лісозаготівлею, виробництвом дерев’яної тари, оптовою торгівлею деревиною.

Павло Семенюк

Під час торгів ціна приміщення не зросла: учасник запропонував вказану в оголошенні суму – 3 066 126 гривні і система визначила його переможцем.

Наразі очікується опублікування протоколу й укладення договору, якщо переможець торгів не відмовиться від покупки.

Поділитися:

Коментарі

  1. тим хто знищує і краде природні ресурси взагалі заборонити купляти будь-яку землю чи нерухомість. ці гроші украдені у українців. А хіба це законно, що при одному відбуваються торги. і де він взяв стільки грошей? може тут потрібно попрацювати КРу і прокуратурі?

  2. Обкрадають, брешуть , дурять і видають це за чесність. Коли вже це припиниться???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.