Двоє ковельчан отримають молодіжний кредит на житло

Двоє мешканців Ковеля молодіжного віку виявили бажання отримати пільговий кредит на житло.

Відбулося чергове засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів перший заступник міського голови Михайло Гетьман, повідомляє Ковельська міська рада.

Начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко поінформувала, що у Ковелі діє міська цільова програма «Житло для молоді на 2020 рік». Передбачено обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації, у розмірі 1 мільйон 185,5 тисячі гривень.

Сім’ї та одинокі ковельчани молодіжного віку мають можливість отримати пільговий довготерміновий кредит на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. З цього приводу звернулися двоє мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку. Комісія задовольнила їхні заяви.

У Волинське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» будуть скеровані документи про кандидатів на отримання позики.

У ході роботи члени комісії ознайомились з актом обстеження житлових умов ковельчанки Галини К., яка мешкає у службовій квартирі, та вирішили взяти її на квартирний облік.

П’ятеро осіб, котрі змінили місце проживання і виїхали з Ковеля, а також за особистими заявами знімуть з черги.

У зв’язку з народженням третьої дитини Романа Т. внесено в списки першочергового одержання житла, а Олександра В., який воював на Сході України – в списки учасників бойових дій АТО.

З розглянутих питань відділом обліку, розподілу та приватизації житла будуть напрацьовані проєкти рішень і представлені на засідання виконавчого комітету.

Фото Ковельської міської ради


Вам може бути цікаво

Мерія закликає молодь Ковеля оформляти пільговий кредит на житло

Мерія надасть у новобудові 8 службових квартир

Двоє людей у Ковелі померли, так і не дочекавшись житла

У Ковелі 12 сімей медиків отримають службове житло

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.