Мерія закликає молодь Ковеля оформляти пільговий кредит на житло

Більшість молодих сімей та одиноких молодих людей, що потребують поліпшення житлових умов, не мають можливості отримати доступ на ринок житла без бюджетної підтримки. Адже, власна оселя – це один з необхідних факторів, які впливають на створення родини та народження дітей. 

Про це пише на офіційному сайті міста начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла виконкому Ковельської міської ради Ніна Іваненко.

В умовах сьогодення держава не в змозі повною мірою забезпечити громадян житлом. Єдиним можливим шляхом до скорочення кількості осіб, які перебувають на квартирному обліку, є надання пільгового кредиту.

Програма молодіжного кредитування дає можливість молодим родинам (до 35 років) отримати пільгову позику для придбання відповідного житла. Для цього, найперше, сім’я повинна стояти на квартирній черзі, а тоді звернутися у Волинське регіональне управління «Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 12 (контактні телефони: 281327, 788499). Саме цей Фонд пропонує скористатися Програмою молодіжного кредитування, формує списки учасників Програми, займається пошуком підрядника, у якого можна придбати квартиру.

Постановою Кабінету Міністрів України, від 21 травня 2001 року № 584 затверджений Порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво і придбання житла. Постанова регулює, на яких умовах і хто може його отримати.

Скористатися молодіжним кредитом можуть і ковельчани віком до 35 років, які перебувають на квартирній черзі у Ковельській міській раді. Така позика має бути повернута впродовж 30 років.

Молоді громадяни, які мешкають у місті Ковелі, за детальною консультацією можуть звернутися у відділ обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету Ковельської міської ради (вул. Незалежності, буд. 73, кабінет № 113, тел. 61743).


Вам може бути цікаво

Двоє ковельчан отримають молодіжний кредит на житло

Двоє людей у Ковелі померли, так і не дочекавшись житла

Веслувальник з Ковеля отримає нову квартиру

Ковельські комунальники просять мільйонні кредити

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.