Веслувальник з Ковеля отримає нову квартиру

19.08.2020 12:00

На отримання житла у 2020 році в нашій області загалом претендують 4 спортсмена, які прославляють Волинь на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 

Про це повідомив начальник управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин, пише сайт обласної ради.

Наразі помешкання будуть придбані для Ірини Климець – легкоатлетки, яка спеціалізується у метанні молота, учасниці Олімпійських ігор 2016 року, а також для ковельчанина Юрія Вандюка – веслувальника-каноїста, срібного призера чемпіонату світу, Європи та Європейських ігор.

Окрім цих двох спортсменів у цьому році необхідно забезпечити житлом легкоатлета, майстра спорту міжнародного класу, який спеціалізується на бігу на 400 м та 400 м з бар’єрами – Данила Даниленка та Івана Банзерука – легкоатлета, який спеціалізується на спортивній ходьбі, срібного призера командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби на 50 км, учасника і призера чемпіонатів України та міжнародних змагань.

Щоб всіх чотирьох забезпечити житлом не вистачає 500 тисяч з обласного бюджету та 500 тисяч із бюджету міста Луцька. Сьогодні ведуться перемовини про придбання однієї квартири за спонсорські кошти, якщо її таки куплять, тоді з обласного бюджету треба буде додати 100 тисяч і стільки ж бюджету Луцької міської об’єднаної територіальної громади, аби забезпечити житлом усіх претендентів  

– зауважив Ігор Дмитришин
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *