Веслувальник з Ковеля отримуватиме щомісячну стипендію

05.01.2021 11:31
Юрій Вандюк

Спортсменам, які попередньо здобули олімпійські ліцензії для збірної команди України, або виконали олімпійський норматив, додатково призначаються щомісячні стипендії в розмірі 6000 гривень.

Відповідне розпорядження №740 підписав голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко 10 грудня 2020 року, повідомляє пресслужба ОДА.

Протягом 2019-2020 років здобули олімпійську ліцензію для збірної команди України ковельчанин Юрій Вандюк та лучанка Марія Повх – веслування на байдарках та каное, а також інші волиняни: Яна Беломоіна – велоспорт. Виконали олімпійський норматив Ірина КлимецьІван БанзерукОлена СобчукМарія Сахарук (Філюк)Надія Боровська – легка атлетика.

У 2021 році ряд волинських спортсменів з вільної боротьби, боксу, дзюдо, велоспорту, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики та інших видів спорту претендують на здобуття олімпійських ліцензій для збірної команди України та виконання олімпійських нормативів.

Кошти на дані виплати передбачені в проєкті обласного бюджету на 2021 рік, поданого облдержадміністрацією до Волинської обласної ради.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *