Олімпійцю з Ковеля подарували квартиру в Луцьку

14.09.2020 15:10
Юрій Вандюк

Приємна подія стала продовженням урочистостей з нагоди цьогорічного Дня фізичної культури та спорту.

Ордери на квартири в одній із новобудов Луцька вручили майстрові спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, ковельчанину Юрію Вандюку та майстрам спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ірині Климець та Олені Собчук, повідомляє Волинська обласна рада.

Документи на нове житло спортсменам вручали вручили голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук та радник голови Волинської обласної державної адміністрації Сергій Бизов.

Квартири олімпійцям закупили на умовах співфінансування обласного бюджету та Луцької міської ради.

Одна з приємних місій, які ми сьогодні можемо мати, то це те, що спільно з міською радою ми спромоглися на виділення коштів для заохочення найкращих наших спортсменів. Важливо, щоб влада приймала соціально відповідальні рішення

– зауважила голова облради Ірина Вахович 

Спортсменам вона побажала не зупинятися на досягнутому і завжди ставити перед собою вищу мету.

Також очікується, що до кінця цього року довгоочікуване своє житло матиме й легкоатлет Іван Банзерук. Нагадаємо, на останній сесії депутати передбачили такі можливості для спортсмена при внесенні змін до Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Фото Волинської обласної ради

Поділитися:

Коментарі

  1. А чого всім бажаючим ордери не видаєте? Чи ці люди якісь особливі?? Точно не сіль землі! Я теж хочу безплатно квартиру отримати!

    1. Ти спочатку попаши як вони, хай хоч раз на міжнародній арені пролунає наш гімн завдяки тобі. Тільки потім бекай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *