Директорку Ковельського ліцею нагородили орденом

17.05.2021 15:09
Олена Вальчук

Очільницю міського ліцею імені Олени Пчілки Олену Вальчук нагороджено орденом «Берегиня України».

Відзнаку вона отримала у Києві під час урочистих заходів проєкту «Берегиня України», які проходили в Будинку офіційних прийомів Уряду. У них взяли участь представники Офісу Президента України, органів влади, народні депутати України, – повідомляє Ковельська міська рада.

Цьогоріч було удостоєно майже 120 жінок, які своєю працею примножують імідж країни, множать її здобутки, вражають шляхетністю та милосердям.

Варто зауважити, що Волинь на цьому форумі представляла єдина учасниця – ковельчанка Олена Вальчук. Жінка, яка не перестає дивувати своїми знаннями, бажанням удосконалюватись, прагненням освоювати нові технології. А ще – відданістю своїй справі, мудрістю та великим талантом педагога та керівника.

З почесною відзнакою Олену Іванівну привітали заступниця Ковельського міського голови, мешканка Луцька Наталія Маленицька та начальник управління освіти виконавчого комітету міської ради Віктор Бичковський.

Ви робите великий внесок в розвиток освіти не лише Ковеля, але й Волині та всієї України. Заклад, який ви очолюєте впродовж багатьох років, ви підняли на таку висоту, що цю планку можете утримувати лише ви

– зазначила лучанка Наталія Маленицька

Посадовці побажали Олені Вальчук подальших успіхів та перемог.

Фото: Ковельська міська рада

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. За таке подвіря Ковельського ліцею №4 тільки директрисі ордени давати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.