У Ковелі випускникам вручили атестати

18.06.2022 12:12

Учора, 17 червня, одинадцятикласникам Ковельської громади вручили атестати про загальну середню освіту. Через війну не було цьогоріч традиційних урочистостей у центральній частині міста. Тож і медалі учні отримали у рідних закладах.

Випускників ліцею імені Олени Пчілки привітав міський голова Ігор Чайка. Він вручив золоті та срібні медалі тринадцятьом вихованцям закладу. Було ще чимало нагород, адже серед випускників є багато переможців предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, – повідомляє Ковельська міська рада.

Щирі слова звучали від директора ліцею Олени Вальчук, класних керівників, батьків. На завершення хлопці та дівчата подякували вчителям за знання, терпіння, турботу, за усе хороше, чого навчили їх за ці одинадцять років.

Загалом у Ковельській громаді свідоцтва отримали 450 випускників. Золоті та срібні медалі вручили 57 відмінникам навчання: 37 золотих, 20 срібних.

Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. З щирими усмішками та неприхованими сльозами на очах вони прощалися зі своїми вчителями, друзями.

На урочистостях у ліцеях побували та привітали випускників секретар міської ради Оксана Багнова, перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступники міського голови Наталія Маленицька та Віктор Жигаревич.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *