У ковельських школах пролунав останній дзвоник

31.05.2023 о 16:27 · 2 хв читання

Тривоги, уроки в укриттях, дистанційне навчання, шкільні ярмарки на підтримку Збройних Сил України. Таким запам’ятається цей навчальний рік нашим дітям.

Сьогодні, 31 травня, вони красиві, впевнені в собі зібрались у своїх школах на свято останнього дзвоника. 552 юнаків та дівчат нашої громади в цьому році стали випускниками. 51 з них за результатами навчання отримають «золоті» медалі, ще 11 – «срібні». Найбільше відмінників серед одинадцятикласників ліцею №3 імені Лесі Українки та ліцею імені Олени Пчілки, – повідомляє Ковельська міська рада.

Секретар міської ради Оксана Багнова, вітаючи школярів, їх батьків, педагогічний колектив школи №12 із завершенням навчального року, побажала дітям гарно провести канікули, щоб прийти у новий навчальний рік з новими силами і головне – з бажанням вчитися краще. А випускникам, для яких дзвінок став по-справжньому останнім, достойно пройти вступну кампанію і з впевненістю крокувати далі по непростому, але цікавому життю.

Цього дня представники влади міста відвідали різні навчальні заклади. Заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька взяла участь в урочистій лінійці з нагоди завершення навчального року та привітала від імені міської влади педагогів та школярів ліцею №10, керуючий справами міськвиконкому Іван Чуліпа – ліцей №11, начальник управління освіти Віктор Бичковський – ліцей №1.

У кожній школі кращим учням та вчителям вручено ряд відзнак. Серед них – переможці міських та обласних олімпіад, призери всеукраїнських олімпіад, інтелектуальних конкурсів, лауреати конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт.

Зі Святом, дорогі наші діти! Будьте щасливими.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X