Фірма депутата майже за 2 мільйони відремонтує два двори у Ковелі

03.07.2021 о 17:31 · 2 хв читання

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Ковельської міської ради замовило капітальний ремонт двох дворів у ТОВ «Ідея», яке належить дружині депутата Волинської обласної ради Віктора Козака (фракція «За майбутнє»), а він сам є її директором. Роботи мають виконати до кінця 2021 року майже за 1,9 мільйона гривень.

Відповідну угоду уклали 22-го червня за результатами тендеру у системі публічних закупівель «Prozorro», – пише Центр журналістських розслідувань «Сила правди».

Відкриті торги щодо капітального ремонту прибудинкових територій на вул. Незалежності, 80 та Вербицького, 2 в Ковелі оголосили 21 травня. За умовами тендеру, тут мають відремонтувати заїзди, тротуари, видалити деякі дерева та встановити дорожні знаки.

Участь в торгах взяли чотири підприємства: нововолинське приватне підприємство «МП Сантехмонтаж», луцьке ТОВ «Вишків-Брук» та двоє ковельських: ТОВ «Єврошляхбуд Ковель» і ТОВ «Ідея». Остання компанія під час аукціону скинула аж 288 тисяч гривень від первинної пропозиції і в результаті запропонувала найнижчу вартість – 1 мільйон 898 тисяч 900 гривень. Найближчий її конкурент – ТОВ «Єврошляхбуд Ковель» – запропонував виконати роботи на 1100 гривень дорожче – за 1,9 мільйона гривень.

Зрештою, Управління капітального будівництва та ЖКГ Ковельської міськради уклало договір про виконання капітального ремонту двох сусідніх прибудинкових територій на вул. Незалежності, 80 та Вербицького, 2 у Ковелі з переможцем тендеру – місцевою фірмою «Ідея».

За договором, підрядник повинен якісно відремонтувати ділянки поруч з будинками та виконати суміжні роботи до 31 грудня поточного року. Також варто зазначити, що договором передбачено 7 років гарантії на верхній шар покриття. Впродовж цього часу підрядник зобов’язаний усувати недоліки, якщо вони з’являтимуться.

До слова, на сайті Ковельської міської ради двори на Вербицького, 2 та Незалежності, 80 внесені до переліку прибудинкових територій, на яких першочергово необхідно проводити капітальний ремонт.

За даними «Clarity-project.info», ТОВ «Ідея» зареєстроване в Ковелі на вулиці Варшавська, 3 у грудні 2003 року. Нині засновницею та бенефіціаром фірми є Мирослава Козак – дружина депутата Волинської обласної ради 6-го, 7-го та 8-го скликань (з 2014 року) та керівника цього ж підприємства Віктора Козака.

Варто зауважити, що активно брати участь і перемагати на тендерах «Ідея» стала впродовж 2016-2019 років, коли Віктор Козак працював головою Ковельської районної державної адміністрації.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. А якби тендер виграла інша фірма Ви б теж її так ,,рекламували,,. Можливо потрібно дивитись на результат…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X