Фірма з Ковельщини назвала обшуки у себе – сумнівними слідчими діями

01.05.2021 17:05

29-30 квітня Національна поліція України провела обшуки у місцях виробничих потужностей ТОВ «Верба-ВВ», яке сьогодні, 1 травня, оприлюднило з цього приводу свою позицію.

Як стверджують у товаристві, близько 70 чоловік різних правоохоронних органів, які отримують зарплату за рахунок сплати податків бізнесом, протягом 48 годин шукали те, чого не може бути – незаконної діяльності чи лісу на території деревообробного процесу.

Також близько 20 чоловік Державної лісової охорони протягом 2 днів фізично контролювали і перевіряли приватне підприємство, шукали незаконну деревину. До цієї слідчої дії долучили і Державну екологічну інспекцію тощо.

За словами керівництва «Верба-ВВ», уже тривалий час деревообробне підприємство перебуває «під тиском» різних корумпованих груп чиновників, багатьох контролюючих органів державної влади та правоохоронців.

Проведення таких обшуків, на нашу думку, це неадекватна реакція чиновників на публічну принципову вимогу ТОВ «Верба-ВВ» – провести реформи лісового господарства, припинити тіньовий обіг деревини та запровадити відкритий і прозорий ринок.

Є повним безглуздям очікувати, що наше підприємство може використовувати якусь незаконну сировину чи вдається до будь-яких незаконних дій в процесі переробки лісу в умовах постійного тиску.

На жаль, Поліція Волині розголошує таємницю слідства, більше того – поширює в ЗМІ маніпулятивну інформацію про події 29-30 квітня 2021 року, чим завдає шкоду діловій репутації ТОВ «Верба-ВВ».

З розумінням відносимося до розчарування правоохоронців, яким не вдалося виявити незаконний ліс.

Саме завищені очікування правоохоронців і відсутність реальних результатів обшуків, на нашу думку, спонукали слідчих до вилучення законної продукції і, таким чином, створення для публіки хоча б якогось оправдання некомпетентних сумнівних слідчих дій.

Бюджетні кошти, витрачені на 2-дений обшук у ТОВ «Верба-ВВ», є поганим прикладом нераціонального використання ресурсів суспільства.

Переконливо просимо всіх правоохоронних органів, в першу чергу, зберігати здоровий глузд, хоча б трішки думати, а лише згодом – залучати КОРД та вдаватися до силових методів і використання владних повноважень.

На жаль, доходить до абсурду, коли ТОВ «Верба-ВВ» приходиться більше дбати за збереження «oblico morale» правоохоронців, ніж самим правоохоронцям.

Будь ласка, зберігайте честь мундирів і не виконуйте «брудні» та провокативні «замовлення» вищих посадових органів державної влади, установ, підприємств, їх службових та посадових осіб, які нічого не навчилися на державній роботі, окрім корупції.

Цим ви набагато більше принесете користі суспільству і державі, ніж коли 48 годин підряд майже сотнею людей шукати неіснуючих правопорушень.

Остаточні висновки у цій справі зробить суд, так само як перевірить законність і обгрунтованість дій працівників правоохороних органів, метди і форми їх роботи

– йдеться у заяві «Верба-ВВ»

Фото: ТОВ «Верба-ВВ»

Поділитися:

Коментарі

  1. Ну звичайно, ви брешете шановні панове, постійно і завжди, більша частину лісу у вас крадена і зрубана нелегально, це перше, скажіть скільки раз до вас приходили на перевірку екологи на яких ви спускали собак? Чи на це ви і увагу не звертаєте? Ви пускаєте на палетну дошку ліс який міг піти на виготовлення меблів і інших більш корисних рече, так і ліс той з сумнівними документами… орієнтовно ви заробляєте в місяць 300-400тис.$ і дивуєтесь чого до вас прийшов Корд? Кого ви хочете розчулити цією статтею, жителів Колодяжного які втомились писати скарги на те що ви їх труїте димом? Спробуйте працювати легально панове, і цікаво скільки часу тоді ви пропрацюєте…

  2. Та все рішено дядько криша і можна все , спочатку хай податки заплатять , людей оформлять ,гроші з офшор виведуть і ліс крадений перестануть купувати і лісників нагинати щоб кожна фура +5м3 лишніх грузити !!!

  3. Вони легально не вміють працювати та і не зможуть а екологів і інші перевірки спеціально не пускали бо треба було кінці підчистити, вот тепер підчистили тільки 100м3 нелегального знайшли, а так його там гори просто !!! Стидоба, тут живуть ваші діти, внуки, а ви нещадно знищуєте ліси, і вам до лампочки на породу і на те що буде завтра….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.