Голова Ковельської райради вислухав проблеми прикордонного краю

15.01.2021 14:49

Учора, 14 січня, голова Ковельської райради В’ячеслав Шворак і керуючий справами Андрій Броїло побували з робочим візитом на території Шацької та Головненської селищних рад, Любомльської міської громади та Вишнівської сільської ради.

Представники місцевого самоврядування спільно з керівником районної ради обговорили наболілі питання та розглянули шляхи їх вирішення, повідомляє Ковельська райрада.

Кількість запитань, які прозвучали до очільника районної ради, стали свідченням важливості такої зустрічі.

При зустрічі з головою Шацької селищної ради Сергієм Карпуком було обговорено інвестиційний проєкт «Реконструкція ЗОШ  I-III ст. с. Піща Шацького району» та проєкт транскордонного співробітництва, що передбачає каналізування прилеглих до озера Світязь населених пунктів.

Керівник Головненської громади Микола Демедюк розповів про інвестиційний проєкт «Нове будівництво школи на 600 місць в смт Головне» та проблеми, які наразі є стосовно його продовження.

Актуальні питання обговорювалися за «круглим столом» у Любомльській міській громаді. Питання фінансування та ефективної роботи медичного закладу Любомльське ТМО, ремонт доріг, збільшення кількості робочих місць, відновлення руху поїзда Ковель- Ягодин, – також стали темою «гарячого» обговорення. По кожному з них були озвучені можливі шляхи вирішення.

На території Вишнівської громади обговорили з головою Віктором Сущиком та заступником Галиною Федончук можливість будівництва міні-заводу з переробки сміття .

Усі розглянуті питання взяті головою районної ради В’ячеславом Швораком на опрацювання.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.