Голова Ковельської РДА вперше зустрілася з районним активом

07.04.2021 16:26

Учора, 6 квітня, голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен спільно з головою районної ради В’ячеславом Швораком провели робочу нараду з головами територіальних громад новоутвореного району.

У нараді також взяли участь депутати Волинської обласної ради, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади району, керівники та представники ряду обласних структур, представники місцевих ЗМІ, учасники АТО/ООС, – повідомляє Ковельська РДА.

Нарада розпочалась хвилиною мовчання за загиблими в зоні проведення ООС військовослужбовцями – волинянами Сергієм Сулимою та Андрієм Горлатим.

У вступному слові Ольга Черен зазначила, що сьогоднішня зустріч ініційована для того, щоб мати змогу ближче познайомитися і налагодити процес подальшої плідної співпраці задля належної організації та виконання завдань, покладених на районну державну адміністрацію та органи місцевого самоврядування Ковельщини.

Очільниця виконавчої влади району представила учасникам наради голів територіальних громад Ковельського району, які в свою чергу привітали її з призначенням на відповідальну посаду, засвідчили свою підтримку та побажали плідної праці на благо жителів краю. Керівники та представники територіальних громад висловили  своє бачення щодо формату подальшої  співпраці з райдержадміністрацією, районною радою.

На нараді розглянули питання мобілізації та мобілізаційної підготовки, експлуатаційного утримання, будівництва та ремонту доріг загального користування у 2021 році, оподаткування фізичних осіб, передачі майна з державної у власність громад, паспортизації місць для відходів, підготовки до заготівлі лісових ресурсів, висвітлення діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в друкованих ЗМІ, організації спортивно-масових заходів.

Також обговорено питання виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС, підготовки та відзначення 35-х роковин Чорнобильської трагедії, організації пасажирських перевезень та узаконення кар’єрів на території району.

Щиро вдячна всім вам, що знайшли час приїхати на нараду, надалі ми започаткуємо традицію таких зустрічей. Сьогодні ми почули один від одного нагальну проблематику, тож сподіваюсь, що зможемо конструктивно вирішувати всі питання, які виникають

– зазначила Ольга Черен

Фото Ковельської РДА

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.