У Ковельського району буде своя Рада церков

07.09.2021 16:20

Голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен спільно з головою райради В’ячеславом Швораком учора, 6 вересня, провели зустріч з представниками релігійних громад Ковельського району.

У ході спілкування учасники зустрічі обговорили різнопланові питання, зокрема, щодо ролі релігійних громад у духовному розвитку жителів краю, взаємодії представників влади та духовенства різних конфесій, створення робочої групи Ради церков, затвердження положення про Раду церков, а також участь та проведення спільних заходів, – повідомляє Ковельська РДА.

Учасники заходу також приділили увагу питанню пошуку шляхів відновлення викладання у школах предмету «Основи християнської етики» та зниження тарифів на газ для церков, як для населення.

В ході діалогу було відзначено, що релігійна ситуація в районі є стабільною, міжконфесійні відносини будуються на засадах толерантності та взаємоповаги. На завершення, голова райдержадміністрації Ольга Черен висловила вдячність усім, хто прибув на зустріч та зазначила, що районна влада відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства.

Фото Ковельської райдержадміністрації

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Чому присутні лише представники московського патріархату і протестанських церков? Де ПЦУ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.