Громада з Ковельського району отримала від Швеції автобус для перевезення школярів

15.05.2024 о 08:56 · 2 хв читання

14 травня Волинська область в якості гуманітарної допомоги отримала від Швеції два автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів.

Транспорт одержали начальник обласного військового ліцею Павло Боснюк та заступниця голови Шацької громади Ковельського району Ольга Сахарук, – повідомляє Волинська обласна військова адміністрація.

Потреби дітей завжди стоять в пріоритеті

– відзначив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, передаючи ключі від автобусів

Зокрема, автобус марки «Scania», розрахований на 58 місць, стане в нагоді для ліцеїстів, які часто беруть участь у спортивних та освітніх змаганнях.

Водночас другий 44-місний транспортний засіб для Мельниківського ліцею Шацької селищної ради, передбачений для довезення до закладу освіти школярів і дошкільнят із двох населених пунктів.

Нагадаємо, на сьогодні загальна кількість здобувачів освіти, які проживають за межею пішохідної доступності та потребують підвезення – становить понад 16 тисяч осіб. Організованим підвезенням до навчальних закладів області забезпечено 98% здобувачів освіти (242 транспортні одиниці).

Закладами загальної середньої освіти заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп. Тож Волинською ОВА ведеться постійна робота над забезпеченням шкіл транспортом та відновленням їхнього автопарку

– зазначив Юрій Погуляйко

Фото Волинської ОВА

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X