Ковель отримав гуманітарну допомогу і ще закупив подібне

22.06.2020 о 15:30 · 2 хв читання

Місцева влада отримала гуманітарну допомогу для закладів освіти, а управління освіти виконавчого комітету закупило ті самі засоби захисту за бюджетні кошти.

Представники районних державних адміністрацій та міських рад 19 червня 2020 року отримали гуманітарну допомогу для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в умовах пандемії коронавірусної інфекції, повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Гуманітарну допомогу для пунктів тестування на Волині передали від АТ «Укргазвидобування» та його філій в рамках благодійної допомоги від Дитячого фонду ООН (UNICEF) Посольства Швейцарії в Україні.

До складу благодійної допомоги увійшли: захисні маски (96 900 штук), антисептики для рук (3060 флаконів), дезінфектори поверхонь (837 літрів), захисні халати (336 штук) та щитки (336 штук), пірометри (98 штук).

Засоби індивідуального захисту допоможуть створити безпечні умови для учасників ЗНО в області. Їх спрямують до пунктів тестування найближчими днями.

Велика вдячність усім, хто дбає про безпеку наших дітей. Режим карантину має бути забезпечений в повному обсязі, в усіх пунктах тестування ЗНО. Під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум 15 учнів і по 2 інструктори. Між учасниками в аудиторії обов’язково буде дотримана дистанція 1,2 метра. Профільні структурні підрозділи Ода працюють у посиленому режимі, аби провести незалежне оцінювання згідно з рекомендаціями Головного санітарного лікаря країни

– наголосив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, коментуючи ситуацію з підготовкою до ЗНО на Волині

Тим часом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради закупило у приватних підприємців рукавиці латексні медичні (200 штук) та медичні маски (3600 штук) за 88 200 гривень, антисептик (200 флаконів) за 20 000 грн., засіб антисептичний для дезінфекції «Covisept» (22 флакона) за 10 320 грн.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X