Новенькі шкільні автобуси передали двом територіальним громадам Ковельського району

04.10.2023 о 14:51 · 1 хв читання

Сьогодні, 4 жовтня 2023 року, відбулася передача ще трьох новеньких шкільних автобусів. Транспортні засоби попрямують до закладів загальної середньої освіти Рівненської та Шацької територіальних громад Ковельського району, ще один – Маневицької громади. Ключі від авто особисто вручив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Про це повідомляє Волинська ОВА.

Слід зазначити, що це вже друга партія шкільних автобусів, що придбані за рахунок коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів. Так, у вересні три шкільні автобуси передали для підвезення учнів Рожищенської, Локачинської та Підгайцівської громад.

За словами начальниці управління освіти та науки облвійськадміністрації Наталії Матвіюк, сьогоднішні автобуси дещо відрізняються від пепередніх. Адже вони подовжені – 9 метрів. Відповідно зможуть перевозити більшу кількість учнів. Тому спеціально обирали громади, де потрібні саме такі автобуси. До слова, загальна місткість транспортного засобу становить 35 місць.

Загалом до кінця року Волинська область отримає 26 нових шкільних автобусів торгівельної марки ЗАЗ.

Фото Волинської обласної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Рівне — село в Україні, адміністративний центр Рівненської сільської громади Ковельського району Волинської області. Населення становить 873 осіб. Орган місцевого самоврядування — Рівненська сільська рада. (Вікіпедія)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X