Дем’яник Сергій Валерійович

Народився 26 березня 1988 року в м.Омську (Росія). Навчався в гімназії №2, а потім – у профтехучилищі у м. Камені-Каширському.

Далі — строкова військова служба, робота у Ковелі в торговій фірмі. Неодружений.

У квітні 2014 року мобілізований до Збройних Сил України. Військовослужбовець мінометної батареї 3-го батальйону 51-ої окремої механізованої бригади.

Молодший сержант Сергій Дем’яник загинув 29 серпня 2014 року у бою поблизу м.Іловайськ Донецької області під час переміщення колони. Вночі по українських військових вели масований обстріл російські танки. Достеменно обставини загибелі Сергія не встановлено.

Як попередньо повідомляли офіційні джерела, 25 серпня відбулася танкова і артилерійська атака на блокпости під Іловайськом і Старобешевим з боку Донецька. 3-й батальйон був в оточенні і під постійним обстрілом.

Похований 17 вересня 2014 року в Камені-Каширському.

Указом Президента від 13 серпня 2015 року №473/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Дем’янику Сергію Валерійовичу присвоєно звання “Почесний громадянин міста Ковеля” (посмертно) (рішення Ковельської міської ради від 29 липня 2021 №10/14).

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X