Ігор Чайка вважає, що з цим снігопадом у Ковельській громаді упоралися

11.12.2022 о 22:14 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка повідомив у Фейсбуці, що сьогодні протягом дня разом із своїм першим заступником Тарасом Яковлевим та директором КП «Добробут» Ігорем Михалевичем інспектували стан доріг та пішохідних доріжок в громаді.

Цілодобові чергування комунальників та оперативний вихід техніки о 3-й ночі на дороги, безперервне розчищення снігу протягом всього дня дало свій результат: з цим снігопадом упоралися

– наголосив мер міста

За його словами, всього сьогодні працювало 8 одиниць техніки.

Однак були й недоліки: частина вулиці Богдана Хмельницького та інших прилеглих вулиць в районі Ковель-2 були не прогрейдеровані, й, відповідно, не почищені. Тому міський голова дав негайне доручення ситуацію виправити.

З 17-ї години снігопад припинився. Тож маємо ще вечір і цілу ніч для того, щоб допрацювати на лише по місту, але й в селах наших старостинських округів, де сьогодні також розчищали дороги, залучаючи додатково підприємців. З ними також маємо домовленість, що, при потребі, будемо спільно вивозити сніг.

Тож до уваги водіїв: якщо залишили, попри вранішні застереження, авто обабіч доріг, – вранці маєте всі шанси знайти їх у снігових кучугурах і мати понеділок з фізкультурою

– попередив Ігор Чайка

Під дописом міського голови у Фейсбуці ковельчани нарікають, що комунальники чистять тільки центральні дороги. Скажімо, на вулицю Брестську техніка взагалі ніколи не доходить. Люди пишуть, що з вулиць Самійла Величка, Малишка, Довженка неможливо нормально вийти на Володимирську до зупинки: «тонеш» в снігу, а завтра вранці дітям треба йти до школи. На вулиці Відродження почистили там, де є асфальтне покриття, а де воно закінчилося – «забули». Як кажуть мешканці, снігоочисна техніка не дійшла до вулиці Володимира Осіюка (колишня Черняховського) – від перехрестя і до залізничної колії, там ні проїхати, ні пройти. Є проблеми й на інших вулицях громади.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (18)
 1. в Чяйкі просто машини немає, він на таксі їздить, то вважає шо дорогу чистити можна з піднятими ковшами

 2. Впоралися в чому???ні дороги, ні тротуари не розчищені!
  До вечора дорога просто перетворилась в ковзанку!!!!
  Головне інформацію залити????
  А по факту що, нікого не хвилює!

 3. Якщо це називається прочищенна дорога то страшно уявити яка не прочищенна так тільки на одні запчастини потрібно заробляти, а як везти дітей в школи і садочки?
  Гроші відмили і сидять довольні

   1. Таке як же “Хто всрався? Невістка. Так вона у місто поїхала. Ну то й що ? Он її плаття висить.” Уніга ж має пилораму от й винен що дороги не чищені.

 4. Дороги почистили, а на Волині з піском проблема. Хоча б жменю кинули будь-де. Якщо так інспектувати дороги, то навіщо взагалі їх дивитись. Дорога-це просто ковзанка, от злітають люди з дороги, гинуть, а все на совісті влади.

 5. Славнозвісна кін дерівська вулиця Чехова,передана по ест.афеті новій владі-глухо як в танку

 6. Народ чого Ви, радуйтесь на ринку сіль появилась й подешевшала. То певно ті 40 т яки міськрада закупила. Типу вулиці посипали, а на справді на ринок завезли. 40 000 да помножити на 20 грн. Виходить 800 000 грн. Так сіль у міськраді перетворилась у цукор. А ви радійте ковзанка безкоштовна

 7. Впорались? а Ковель 2 не чищений !!! хіба центральні вулиці а далі самі викопуйтесь? брехня !!

 8. Впорались? а Ковель 2 не чищений !!! хіба центральні вулиці а далі самі викопуйтесь? брехня !!

 9. Паходу почистили біля його дому і до міської ради . Далі він не бачить нічого .

 10. Мав змогу дивитися як сьогодні чи то посипали дорогу чи чистели від снігу,лопата піднята,сілью не посипає,зато круги намотує від вулиці Варшавська по вулиці Відродження,і по кругу і так чотири рази,щоб по навігатору було видно що їздив

 11. Впоралися? Не почищена не посипали толком і це називається впоралися🤬

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X