Керівники громад Ковельського району пройшли військовий вишкіл

22.07.2022 о 14:42 · 1 хв читання

Учора, 21 липня, начальник Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен, голова районної ради В’ячеслав Шворак та інші керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району взяли участь у комплексному занятті, яке організував підрозділ територіальної оборони Збройних сил України.

В ході навчання відпрацьовано та вдосконалено практичні навички з тактичної, топографічної та військово-медичної допомоги. Учасники заходу продемонстрували належний рівень теоретичних знань, практичної підготовки, прийняття управлінських рішень в умовах воєнного стану, – повідомляє сьогодні Ковельська районна військова адміністрація.

Підсумовуючи результати чергового навчання, Ольга Черен зазначила, що керівники громад району засвідчили готовність, в чіткій взаємодії з підрозділами Збройних сил України, захищати державу від російського агресора.

Вона подякувала міським, селищним, сільським головам за спільно проведену роботу з укріплення державного кордону, виконання мобілізаційних завдань, а також передала слова щирої вдячності жителям кожної з громад краю за вагому підтримку підрозділів ЗСУ, турботу про внутрішньо переміщених осіб, допомогу співгромадянам, що перебувають в зоні бойових дій.

Фото Ковельської районної військової адміністрації  

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X