Керівники Ковеля побували на виставі у дитячому садку

02.04.2021 16:43

Ще одна театральна прем’єра відбулась у Ковелі. Маленькі актори дитячого садка №9 разом зі своїми наставниками підготували музично-фольклорну виставу «З року в рік – святкуємо весни прихід».

Розділити радість події з малечею, колективом закладу прийшли батьки, представники місцевої влади – міський голова Ігор Чайка, його заступниця Наталія Маленицька, секретар міської ради Оксана Багнова, начальник управління освіти виконавчого комітету Віктор Бичковський, – повідомляє Ковельська міська рада.

Діти старались показати яскраву гру, демонстрували свої творчі здібності. Вони впевнено почувались на сцені. Гучні аплодисменти стали нагородою їм за працю та майстерність.

Міський голова відзначив, що малечі вдалося створити справжню казку, побажав успіхів, натхнення та нових цікавих постановок.

Завдяки вам у наше місто врешті завітала весна. Ви чудово справились зі своїми ролями, ми гордимося, що у нас ростуть такі талановиті, творчі, надзвичайно артистичні діти

– наголосив він

Варто сказати, що чимало навчальних закладів у нашому місті мають свої цікаві знахідки. У ЗДО №9 – єдиний на Волині дитячий театр. Він працює у садку з часу його відкриття, а це уже майже три десятиліття. Це був звичайний зал. Кілька років тому завдяки ініціативі керівника Ганни Лагасюк там було зроблено ремонт. Нині театр тут нагадує професійні підмостки, але в мініатюрі.

Для нас дуже цінно, що хлопчики і дівчатка мають можливість займатись в такому залі. Це звеличує, додає гордості, розвиває естетичні смаки. Наші дітки ростуть добрішими, більш впевненими в собі.

– зауважила Ганна Лагасюк

У садку, крім театру, є ще чим похвалитись. Там для дітей облаштовано сауну, соляну кімнату, кімнати психолога та для занять з християнської етики.

Міський голова подякував колективу закладу за креативний підхід до справи, постійне прагнення до розвитку, самовдосконалення, запровадження нових методів у вихованні маленьких ковельчан. Він запевнив, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади у всіх добрих починаннях.

Фото: Ковельська міська рада

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.