Керівники міста Ковеля перевірили проведення ремонтних робіт

24.11.2021 17:15

Нагадаємо, влітку цього року представники міської влади, громадських організацій, люди з інвалідністю разом подолали один з маршрутів центральною частиною Ковеля і визначили, наскільки він є комфортним для візочників. У ході такої інспекції було виявлено низку недоліків, які міська влада взялась усунути. 

Сьогодні, 24 листопада, перший заступник міського голови Тарас Яковлев та заступниця міського голови Наталія Маленицька проаналізували, що уже вдалось зробити, – повідомляє Ковельська міська рада. 

Публікація за темою: Заступники мера Ковеля проїхалися у візках: перевірили місто на доступність

Зокрема, у стоматологічній поліклініці поміняли двері. Втім, ще справу не завершено: необхідно облаштувати в’їзд, прибрати другі двері та поріг, які заважають мобільно пересуватись на візку.

У сквері Меморіалу Слави пандус, про який йшлося під час літніх домовленостей, уже діючий. Його на практиці перевірила ковельчанка Аня зі своєю дітворою. Каже, що це додає зручності і батькам з маленькими дітьми. Тепер простіше гуляти з візком і не треба його зайвий раз піднімати.

Подбали про поручні до пандуса у бібліотеці. Крім того, Тарас Яковлев зазначає, що триває ремонт тротуарів на окремих відрізках вулиці Незалежності, де уже передбачені з’їзди з тактильною плиткою. Це теж створить хороші умови для людей з вадами здоров’я.

Як тільки всі роботи будуть завершені, то їх якість оцінять представники комітету доступності та визначать нові завдання, аби Ковель ставав комфортним для всіх.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.