Колега Путіна по КДБ хоче набути землю на Ковельщині

10.03.2021 12:53

У Ковельському районі в селищі Голоби, селах Дроздні, Велицьк, Жмудче, Поповичі, Новий та Старий Мосир у людних місцях з’явилися оголошення до власників земельних паїв.

Зокрема, приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» пропонує селянам здавати в оренду свої сільськогосподарські наділи, запевняючи, що гарантує їм п’ять тисяч гривень орендної плати за гектар.

Про це «Ковель media» повідомили місцеві аграрії, які стверджують, що аналогічні пропозиції є просто збитковими для орендаря, а через це викликають великі сумніви в його благі наміри щодо власників земельних паїв.

З відкритих джерел відомо, що «Агро-Експрес-Сервіс» зареєстроване в селі Ярославичі Млинівського району Рівненської області ще у 1999 році. Основний вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Засновником приватного підприємства є Сергій Костючко.

В українській Вікіпедії говориться, що 52-річний уродженець села Старий Загорів Локачинського району Волинської області Сергій Костючко з 1989 по 1994 роки навчався у Вищій школі КДБ СРСР імені Дзержинського. Після випуску з реформованої у 1992 році Академії Федеральної служби безпеки Російської Федерації, отримав погони офіцера уже російської спецслужби з кваліфікацію юриста із знанням німецької мови.

Після повернення в Україну випускник академії ФСБ працював у комерційних структурах на різних посадах – менеджера, комерційного директора та з лютого 2000 року – генеральний директор ПП «Агро-Експрес-Сервіс».

У липні 2000 року Сергій Костючко, який, з високою долею вірогідності можна припустити, присягав на вірність Російській Федерації, був призначений в Україні головою Млинівської районної державної адміністрації Рівненської області та був звільнений з цієї посади після Помаранчевої революції у 2005 році.

Після своєї відставки він повернувся на посаду гендиректора ПП «Агро-Експрес-Сервіс», яке входить в ТОП-100 найбільших латифундистів України. Про агресивну діяльність фірми неодноразово повідомляли ЗМІ, зокрема у публікаціях «Земельний скандал: чому на Рівненщині хотіли обдурити селян?», «Фермери виступили проти рейдерів».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.