Колега Путіна по КДБ хоче набути землю на Ковельщині

10.03.2021 12:53

У Ковельському районі в селищі Голоби, селах Дроздні, Велицьк, Жмудче, Поповичі, Новий та Старий Мосир у людних місцях з’явилися оголошення до власників земельних паїв.

Зокрема, приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс» пропонує селянам здавати в оренду свої сільськогосподарські наділи, запевняючи, що гарантує їм п’ять тисяч гривень орендної плати за гектар.

Про це «Ковель media» повідомили місцеві аграрії, які стверджують, що аналогічні пропозиції є просто збитковими для орендаря, а через це викликають великі сумніви в його благі наміри щодо власників земельних паїв.

З відкритих джерел відомо, що «Агро-Експрес-Сервіс» зареєстроване в селі Ярославичі Млинівського району Рівненської області ще у 1999 році. Основний вид діяльності – вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Засновником приватного підприємства є Сергій Костючко.

В українській Вікіпедії говориться, що 52-річний уродженець села Старий Загорів Локачинського району Волинської області Сергій Костючко з 1989 по 1994 роки навчався у Вищій школі КДБ СРСР імені Дзержинського. Після випуску з реформованої у 1992 році Академії Федеральної служби безпеки Російської Федерації, отримав погони офіцера уже російської спецслужби з кваліфікацію юриста із знанням німецької мови.

Після повернення в Україну випускник академії ФСБ працював у комерційних структурах на різних посадах – менеджера, комерційного директора та з лютого 2000 року – генеральний директор ПП «Агро-Експрес-Сервіс».

У липні 2000 року Сергій Костючко, який, з високою долею вірогідності можна припустити, присягав на вірність Російській Федерації, був призначений в Україні головою Млинівської районної державної адміністрації Рівненської області та був звільнений з цієї посади після Помаранчевої революції у 2005 році.

Після своєї відставки він повернувся на посаду гендиректора ПП «Агро-Експрес-Сервіс», яке входить в ТОП-100 найбільших латифундистів України. Про агресивну діяльність фірми неодноразово повідомляли ЗМІ, зокрема у публікаціях «Земельний скандал: чому на Рівненщині хотіли обдурити селян?», «Фермери виступили проти рейдерів».

Поділитися:

Коментарі

  1. Костючко молодець, аби не він з тими оголошенням, то бо шановні наші орендарі, (котрі багато років, тих пайовиків тримають не за що, незважаючи ні на що платили копійки, по займали невитрубовану землю, змінюють без дозволу людей призначення) і далі би копійки кидали на кучу людей, і багатіли, а так цього року змушені були дати не менше як в оголошенні, а далі будемо бачити, не можуть платити, відмовимся і все, і не ліпіть вже одне до одного гадості, Путіна чепляєте, та хоть чорта, надоїли знаєте за що гризетесь, буде мати людей за людей і буде платити, хай приходить і госпорядує, ми будемо вибирати з ким і на яких умовах співпрацювати, бо ми є власниками землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.