Колишній начальник луцької поліції працює в Ковелі

05.03.2021 18:31
Олександр Вовченко

Ексначальник патрульної поліції у місті Луцьку Олександр Вовченко з січня цього року обіймає посаду інспектора з особливих доручень відділу моніторингу в ковельській поліції.

Про це інформує телеканал «Аверс» у своєму сюжеті, пише «Вісник+К».

У відео нагадують, що Олександра Вовченка звільнили з посади начальника волинських патрульних після того, як він яскраво відсвяткував своє 28-річчя, що його через деякий час довелося переводити на роботу в іншу область. Святкували гучно – з феєрверками прямісінько у приміщенні патрульної поліції. Замість феєрверку слугувала граната, яку п’яні поліцейські підірвали просто в коридорі. Відтак вибухом повибивало вікна та штукатурку. Відео цього вибуху оприлюднили два роки тому. Але нині з’явилася інша частина запису.

Це спричинило резонанс, що у 2019 році Олександра Вовченка перевели з Волині працювати в Івано-Франківську область на посаду начальника відділу превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Місцевим медіа патрульний пояснював, що це була страйкбольна граната і заперечував чутки про те, що в управлінні була сварка і що розпивали алкоголь. Він підозрював, що його хочуть підставити як молодого офіцера, який будує свою кар’єру.

На початку 2021 Олександра Вовченка знову перевели працювати на Волинь – у Ковель на посаду інспектора з особливих доручень відділу моніторингу.

Фото: «Вісник+К»

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Оце так рівень. І він в ковель припеся паморок. Ще тут гранату кидати ьуде. Козел бородатий

  2. мабуть багато бабла має і впливових хазяїв що його ще тримають в поліції. в ковелі й своїх таких вистачає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.