Ковельчанці присвоїли звання заслуженого працівника культури

25.08.2020 12:40
Любов Ризванюк

З нагоди 29-ої річниці Незалежності України президент Володимир Зеленський відзначив волинян державними нагородами. Серед них – ковельчанка Любов Ризванюк.

Про це йдеться в Указі президента України №335/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України», повідомляє Ковельська міська рада.

У документі, зокрема, йдеться:

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю: присвоїти почесне звання «Заслужений працівник культури України» Ризванюк Любові Василівні – художньому керівникові народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» закладу позашкільної освіти «Ковельський палац учнівської молоді імені Івана Франка», Волинська область»

Нагадаємо, що Любов Ризванюк є Відмінником освіти України, лауреатом обласної премії імені Й. Гошовського за заслуги у сфері освіти. Вона уже понад сорок років поспіль є незмінним художнім керівником «Народного художнього колективу» – ансамблю танцю «Барвінок».

Цей колектив нараховує 300 учасників. У його складі діти різного віку – від 5 до 17 років, що навчаються у дев’яти групах. Вони є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, постійні учасники міжнародної федерації фестивалів фольклору при ЮНЕСКО.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.