Любові Ризванюк вручили нагороду – звання заслуженого працівника культури

Волинських освітян привітали із професійним святом представники обласної влади.

Сьогодні, 30 вересня 2020-го року, у стінах головної адмінбудівлі краю відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти, повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

Вітали педагогів голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та голова обласної ради Ірина Вахович.

У нашій області найкращі вчителі, адже завдяки вам освіта у області на високому рівні. Без перебільшення саме від педагогів залежить наше майбутнє, тому що те, що ви вкладаєте у дітей ми й отримуємо згодом. Тож бажаємо вам здоров’я, наснаги та терпіння і щиро дякуємо за вашу працю

– сказав у вітальному слові Юрій Погуляйко

Хоч карантин вніс свої корективи у відзначення Дня працівника освіти, в області з нагоди свята вирішили у вузькому колі нагородити кращих із кращих представників цієї професії.

Вчитель це не просто професія – це поклик душі тих, хто обрав стежку наставництва для своїх вихованців. Робота викладача не є легкою, окрім того що необхідно знайти спільну мову із підопічними дуже часто, щоб передати свої вміння та досвід, він вкладає неймовірно багато сил. Тому робота викладача в університеті чи вчителя у школі повинна бути гідно оцінена та визнана.

Слід зауважити, що на Волині ряд освітян удостоєні державних нагород, які сьогодні вручив голова ОДА Юрій Погуляйко. Зокрема Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» – Любові Ризванюк, художньому керівникові народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» закладу позашкільної освіти «Ковельський палац учнівської  молоді імені Івана Франка».


Вам може бути цікаво

Ковельський ансамбль здобув Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Ковельчанці присвоїли звання заслуженого працівника культури

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.