Ковельчанка підкорює Європу різдвяними тортами

08.01.2021 о 13:37 · 2 хв читання

Ковельчанка Євгенія Майданець два роки тому працювала у Болгарії декоратором – оформляла торти. А через пандемію коронавірусу залишилась в Україні.

Женя за національністю болгарка по татові. Разом з чоловіком виховують дві доньки. Молода мама, будучи в декреті, стала себе шукати у кулінарії, – пише Галина Оліферчук на сторінках видання «Вісник+К».

Перший свій торт я пекла до шостої години ранку. Але вже через рік я мала багато клієнтів. Хотілося б розвиватися далі, але не було можливості. Тому подала документи на громадянство Болгарії, щоб там розпочати свою справу. А потім залишила дітей на чоловіка і поїхала підкорювати Софію. Спочатку було важко, не знала мови. Незабаром господар кондитерської, де працювала, побачив, що у мене є талант придумувати нові рецепти. Тож запропонував створити лінію своїх тортів для ресторанів. Від продажу цієї продукції мені платили 50 процентів. Одна болгарка на знак вдячності за декорування її торта вручила мені грамоту і подарунок. Я була на сьомому небі від щастя!

– розповідає Євгенія Майданець

Євгенія на цьому не зупинилася. Згодом вона надумала видавати свій журнал з кулінарії грецькою мовою. Чому саме грецькою? Бо в Греції живуть її родичі, які працюють у видавничій справі. Женя писала рецепти російською мовою, тітка перекладала на грецьку. Справа пішла вгору, зараз вона готує до друку другий журнал – з декорації тортів.

Через два роки Женя забрала до себе двох донечок, влаштувала їх у дитячий садочок. Чоловік Іван працює у Прибалтиці, часто навідувався до сім’ї. Він гордиться тим, що його Євгенія така талановита, підтримує її в усьому. Подружжя вирішило переїжджати в Литву. Там обидва мали хороші запрошення на роботу. Але всі плани поламала пандемія. Тож поки що залишаються в Україні.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X