Ковельчанку судитимуть за сепаратизм

Мешканку міста Ковеля будуть судити за злочини проти основ національної безпеки України.

Про це інформує прокуратура Волинської області, яка скерувала до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими Управління Служби безпеки України у Волинській області кримінальному провадженні про розповсюдження 43-річною ковельчанкою матеріалів із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу в Україні та вчинення нею дій, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі (ч. 2 ст. 109, ч. 2 ст. 161 КК України).

Мешканка Ковеля через свою сторінку у російській соціальної мережі «ВКонтакте» розміщувала матеріали із закликами до зміни шляхом воєнних дій в Україні форми правління та державного устрою, перепощувала повідомлення з груп так званих «ополченців Новороссії».

Публікації також містили прояви зневаги, презирства до українців, ображали їхні патріотичні почуття, національну честь та гідність, провокували розпалювання національної ворожнечі та ненависті.

Нині ковельчанку обвинувачують у вчиненні цих злочинів та невдовзі вона постане перед судом.


Вам може бути цікаво

Ковельчанку судили за сепаратизм і ненависть до України

За сепаратизм і ненависть до України судитимуть ковельчанку

Суд відпустив з-під варти колишнього директора ветсанзаводу

Троє ковельчан обкрадали приватну фірму

Поділитися:

Коментарі

  1. Невірю. Бо якщо так. то таких як Дріздів(Дроздов), Фаріон, Ніцой і т.д треба притягнути до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

  2. Ппц Вашей Украине, как свободной стране. Посрали всё и всех. пише:

    Ппц, а как же Демократия? И свобода слова?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.