Зашквар на виборах: у Ковелі сфабрикували бюлетені та протоколи

26.10.2020 о 23:26 · 2 хв читання

Сенсаційна оказія трапилася у місті Ковелі на цьогорічних місцевих виборах, якої ще ніколи не було.

У виборчих бюлетенях до Ковельської міської ради у списках політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на територіальному виборчому окрузі № 3 зазначалося, як мінімум 11 (одинадцять) кандидатів. І це при тому, що Центральна виборча комісія затвердила їх там лише 7 (сім). А одна із кандидаток, прізвище якої мало бути в бюлетені, звідти чомусь «випала».

У партійній газетці, яку під час виборчих перегонів роздавали «батьківщинівці», на сторінці партії у Фейсбуці та на офіційному сайті ЦВК чітко вказується 7 кандидатів. Звідки ж їх взялося у бюлетенях на третьому окрузі аж одинадцять?!

Дивина та й годі, який чином в протоколі по наслідках голосування замість 11-ти кандидатів у депутати міськради від «Батьківщини», зазначених у виборчому бюлетені, в протоколі опинилися всього семеро з них. При тому, що кандидатка Ірина Шайнюк в бюлетені взагалі не фігурує.

Територіальна виборча комісія замовила друк, а дільничні виборчі комісії, у свою чергу, власними печатками посвідчили фейкові бюлетені.

Фрагмент протоколу з результатами голосування на одній з дільниць 3-го округу

Це є грубим порушенням чинного законодавства про вибори і підставою для скасування місцевих виборів на території округу № 3 Ковельської об’єднаної територіальної громади. За фактом фальсифікації передбачена кримінальна відповідальність.

Представники штабу однієї із політичних партій першими інформували видання «Ковель media» про цю грубу підробку у бюлетенях, але пізніше категорично відмовилися офіційно підтвердити, мотивуючи тим, що між політичними силами наразі йдуть важкі «торги» і журналістам там не місце. Але і без партійного «благословення» наше мас-медіа отримало факти, які підтверджують фальсифікацію виборів.

Що на це все скаже керівниця міської партійної організації ВО «Батьківщина» та лідерка її виборчого списку до Ковельської міськради Віра Федосюк? І яку, врешті, оцінку, нададуть ганебному факту Громадянська мережа ОПОРА та правоохоронні органи?

Публікація за темою: Через виборців з околиць Ковеля можна оскаржити місцеві вибори

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Журналісти з Ковель медіа працюють краще за СБУ, ЦВК, Опору і інші організації))) респект вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X