Результати виборів до міської ради опинилися під загрозою

05.11.2020 17:19

Сьогодні, 5 листопада, в другій половині дня Волинський окружний адміністративний суд розглядає дві позовні заяви, які стосуються результатів голосування на територіальному виборчому окрузі №3 міста Ковеля.

Нагадаємо, у виборчих бюлетенях до Ковельської міської ради у списках політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на окрузі № 3 зазначалося 11 (одинадцять) кандидатів, тоді як Центральна виборча комісія затвердила їх там лише 7 (сім). Дивним чином у бюлетенях не була вказана кандидатка від «Батьківщини» Ірина Шайнюк, хоча її кандидатуру ЦВК затвердила.

Хто сфальсифікував виборчі бюлетені і тим самим вчинив кримінальне правопорушення – повинні з’ясувати правоохоронні органи.

Публікація за темою: Зашквар на виборах: у Ковелі сфабрикували бюлетені та протоколи

Цікаво, куди ж дивилися ті ж Громадянська мережа ОПОРА та правоохоронні органи на порушення, в тому числі оприлюднені в «Ковель media»

До окружного адміністративного суду із позовними заявами звернулися Волинська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та Віра Федосюк, яка на виборах до Ковельської міської ради була першим кандидатом від цієї політичної сили. Третьою особою без самостійних вимог на стороні позивача є Ірина Шайнюк. Відповідачем в обох справах виступає Ковельська міська територіальна виборча комісія.

Результати судових засідань поки невідомі.

Поділитися:

Коментарі

  1. Комісія перед друкуванням мала уточнити у представників партій зразок бюлетеня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *