У Ковелі один член комісії працював одразу за двох

25.10.2020 о 15:36 · 2 хв читання

У Ковелі на одній із дільниць над перевіркою документів та видачею бюлетеня працював один член комісії. Таким чином бюлетені видано принаймні одному виборцю.

Про це пише громадянська мережа «ОПОРА».

Такий факт спостерігач зафіксував на виборчій дільниці №070997, що розташована у Палац учнівської молоді імені Івана Франка у Ковелі. Один член комісії працював зі списком виборців та видав виборцю бюлетені, пропонував підписатися та відокремлював контрольні талони.

Вже наприкінці процедури за стіл повернувся другий працівник комісії.

Про ситуацію спостерігач «ОПОРИ» повідомив голову дільничної виборчої комісії.

Відповідно до частини 3 статті 248 Виборчого Кодексу України, під час проведення голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії після пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у пунктах 1, 2 частини першої статті 8 цього Кодексу, за умови наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та наявності у нього права голосу на відповідних місцевих виборах (враховуючи відмітку в графі «Примітка» щодо постійної нездатності пересуватися самостійно або запису «Голосує за місцем перебування») надає виборцю список виборців для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначеному місці на контрольному талоні виборчого бюлетеня вписує своє прізвище, ініціали, ставить підпис та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці.

Виборець ставить підпис за отримання виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах у списку виборців та на визначеному місці на контрольному талоні кожного виборчого бюлетеня. Після цього член виборчої комісії відокремлює від кожного виборчого бюлетеня контрольний талон та видає виборцю виборчий бюлетень. Член виборчої комісії повідомляє виборцю, скільки виборчих бюлетенів він отримав. Контрольні талони виборчих бюлетенів зберігаються у члена комісії, який видав виборчі бюлетені. При цьому робити на виборчих бюлетенях будь-які інші позначки забороняється.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X