Ковельчани стали чемпіонами міжнародного турніру з кікбоксингу

14.12.2021 о 16:59 · 1 хв читання

10-12 грудня в Києві відбувся традиційний міжнародний турнір з кікбоксингу WАКО WIZARD OPEN. Крім українських команд, в столицю України завітали спортсмени з Молдови, Азербайджану, Туреччини, Білорусі, Узбекистану, Ізраїлю, Казахстану.

Волинь представляли ковельчани – вихованці Віталія Тимофєєва, – повідомляє Ковельська міська рада.

Всі наші спортсмени пройшли шлях до фіналів.

Однак, Роман Кухта в останньому поєдинку не зміг втримати перевагу та поступився супернику з Молдови і зайняв друге місце.

Ян Варакін навпаки наростив темп та у вирішальному раунді переміг представника Азербайджану. Ян став володарем чемпіонського поясу у вазі 81 кг.

Заслужений майстер спорту України Юрій Зубчук у видовищній манері нокаутував спортсмена з Туреччини і виграв чемпіонський пояс WIZARD PRO.

Цим турніром ковельчани завершили виступи на міжнародних рингах в 2021 році. Наступним буде Кубок Європи, який пройде у лютому в Хорватії.