Ковельчани у складі збірної Волині стали чемпіонами України зі спортивного орієнтування

03.04.2023 о 17:35 · 2 хв читання

У місті Мукачево з 30 березня по 3 квітня проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед закладів позашкільної освіти.

Волинь представляли і ковельчани – гуртківці Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства зі своїм наставником Інгою Бурдою, – повідомляє Ковельська міська рада.

Усі три дні наші юні спортсмени впевнено тримали першу позицію на різних дистанціях. У підсумку вибороли 1 місце серед 17 команд закладів позашкільної освіти, які приїхали з різних куточків України. Ще одна команда Волинського ЦНПВТК, до складу якої теж увійшло шестеро ковельчан, була четвертою.

Такого результату нам вдалось досягти завдяки постійним тренуванням, хорошій комунікації з іншими керівниками гуртків Волині, їх таланту, як тренерів. Ми вірили, що зможемо, і доклали максимум зусиль, аби повернутись додому з перемогою. Спасибі усім, хто зробив можливе і неможливе, аби так сталось

– розповідає Інга Бурда

Вона також дякує усім, хто допоміг в організації поїздки. Дітям – за гарну роботу на дистанціях, батькам – за довіру, колегам та керівництву – за співпрацю, а нашим Захисникам – за можливості.

Так тримати! Перемог і надалі!

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X