Ковельчани вдруге стали чемпіонами Волинської області зі спортивного орієнтування

22.04.2024 о 12:15 · 1 хв читання

З 19 по 21 квітня у селі Воєгоща Камінь-Каширського району проходив 50-й ювілейний чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування.

Представники Ковельської територіальної громади впродовж двох днів впевнено утримували лідерську позицію та у підсумку стали чемпіонами області серед 25 команд, – повідомила сьогодні міська рада.

На третій день виборювали медалі в особистому заліку. Загалом ковельчани здобули 12 нагород у різних вікових категоріях.

Чемпіонство далося нелегко, дуже сильна конкуренція, результати змінювалися щохвилини, кожна секунда і здобуток кожного учасника були надважливими. І попри все ковельчани – перші!