Ковельчанин Дмитро Корнелюк видав книгу про Україну

21.07.2022 09:49
Дмитро Корнелюк

Учора, 20 липня, автор її презентував ковельчанам у публічній бібліотеці. Нове видання присвячене історії Хрещення Київської Русі.

Дмитро Корнелюк – педагог, релігієзнавець, краєзнавець, голова Волинської обласної громадської ради національного і духовного відродження, – повідомляє Ковельська міська рада.

Він уже написав чимало книг. Серед них – «Релігія і нове мислення», «Уроки християнської моралі», «Основи християнської етики», «Наша віра, наша правда», «Духовне небо Волині», «Сівачі слова Божого Волині», «Ковельщини славні імена», «Росіяни-москалі на чужій землі», «Вогонь дерзання»,«Русскім міром» нас бомблять і Москва, і Київ».

Дмитро Корнелюк

Твори Дмитра Пилиповича навчають нашу молодь, підказують дорослим. Вони стоять на сторожі та пропагують ідеї істинного українства. І ми завжди з нетерпінням чекаємо кожне видання, тому що це — погляд філософа, справжнього патріота. Дуже Вам дякуємо за те, що щедро ділитеся з нами своїми думками, ідеями

– сказала у своєму вітальному слові заступник міського голови, лучанка Наталія Маленицька
Наталія Маленицька

Ковельчанини з важливою подією у житті автора також привітали голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, редактор газети «Вісті Ковельщини» Микола Вельма, голова Громадської ради при міському голові Лілія Єгорова, настоятель Свято-Благовіщенського собору, протоієрей Василь Мичко, настоятель собору святого Димитрія Солунського, протоієрей Анатолій Александрук.

Дмитро Пилипович висловив вдячність усім, хто завітав на захід, а особливо тим, хто допоміг у виданні книги. Автор закликав до суспільної злагоди, міжконфесійного порозуміння і єдності.

Нещодавно Дмитру Корнелюку було присвоєно звання «Почесний громадянин Ковельського району». Під час презентації йому вручили відзнаку.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.