Ковельчанин душив за горло жінку прямо в суді

08.07.2020 о 17:30 · 2 хв читання

За фактом тілесних ушкоджень, які чоловік завдав своїй колишній дружині, поліція відкрила кримінальне провадження.

37-річний ковельчанин, перебуваючи вранці поряд з кабінетом № 202 у коридорі другого поверху приміщення Ковельського міськрайонного суду, в ході словесного конфлікту зі своєю колишньою дружиною (на два роки молодшою від нього) схопив її обома руками за шию і почав душити. Судово-медична експертиза встановила у жінки легкі тілесні ушкодження.

Поліція відкрила проти душителя, який є приватним підприємцем та батьком двох дітей, кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 КК України. Це карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Коли обвинувальний акт передали до суду, то потерпіла звернулася із клопотанням, в якому просила звільнити свого колишнього чоловіка від кримінальної відповідальності у зв’язку з її відмовою від обвинувачення та закрити провадження, а її цивільний позов залишити без розгляду.

Обвинувачений також вказав про примирення з жінкою і відшкодування їй завданих збитків.

Однак у задоволенні клопотання Ковельський міськрайонний суд відмовив у повному обсязі.

Суд вважає, що таке клопотання потерпілої до задоволення не підлягає, так як кримінальне провадження провадиться щодо злочину, пов’язаного із домашнім насильством, з огляду на положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству

– наголошується в ухвалі суду

Фото ілюстративне

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X