Ковельчанка пробачила чоловіка, який душив її в суді

23.08.2020 17:55

Ковельський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження відносно 38-річного приватного підприємця з Ковеля, якого місцева прокуратура звинувачувала в тому, що він душив свою колишню дружину.

В обвинувальному акті говориться, що об 11 годині 17 травня 2019 року біля кабінету № 202 на другому поверсі Ковельського міськрайсуду в ході словесного конфлікту обвинувачений схопив жінку обома руками за шию і почав душити.

За даними судово-медичної експертизи, 36-річна потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження «у вигляді здавлення м’яких тканин шиї, гострого посттравматичного фаринголарингіту», що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 125 КК України, що карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

У судовому засіданні 17 серпня 2020 року захисником було подано клопотання потерпілої і водночас цивільної позивачки з проханням звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв’язку із примиренням. Чоловік попросив суд теж саме, мовляв він примирився з колишньої дружиною, яка відмовилась від будь-яких претензій до нього.

Суд звільнив ковельчанина від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням, провадження – закрив, а цивільний позов потерпілої залишив без розгляду.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.