23-річного насильника з Ковеля перемістили зі слідчого ізолятора до психлікарні

10.01.2023 13:38

23-річного жителя Ковеля, якого підозрюють у вчиненні сексуального насильства щодо малолітнього, помістили до закладу з надання психіатричної допомоги в умовах, що виключають небезпечну поведінку.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Відомо, що підозрюваний має інвалідність другої групи, раніше не судимий.

Органом досудового розслідування встановлено, що 7 листопада 2022 року близько 09:24 він прийшов у вбиральню для хлопчиків ліцею №3 імені Лесі Українки у Ковелі. Там він вчинив розпусні дії щодо неповнолітнього, якому не було чотирнадцяти років. Малолітній злякався і втік, насильник теж покинув приміщення.

Ухвалою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду щодо ковельчанина обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком до 8 січня 2023.

Відповідно до висновку судово-психіатричного експерта, в період вчинення інкримінованих протиправних дій підозрюваний страждав на недоумство в формі легкої розумової відсталості (глибокої дебільності) з вираженими поведінковими розладами та сексуальною розгальмованістю, що позбавляло його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Також експерт дійшов висновку, що психічний розлад у чоловіка у сексуальній сфері може спонукати його на вчинення насильницьких злочинів сексуального характеру щодо неповнолітніх осіб. З врахуванням наявної суспільної небезпечності він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді поміщення до спеціалізованого лікувального закладу.

У судовому засіданні захисник підозрюваного – адвокат, його законний представник і він сам не заперечували проти задоволення даного клопотання слідчого поліції про переведення з ізолятора до психлікарні.

Суд постановив змінити запобіжний захід переведенням до Волинської обласної психіатричної лікарні у селі Липини, що біля Луцька.

Публікація за темою: Колишнього лікаря, який убив тестя і тещу, помістили до психлікарні

Поділитися:

Коментарі

  1. Мер міста замість того щоб на каву по 100000 виділяти для працівників міськради, краще подбав би про безпеку в школах!

  2. Директора ліцею #3 треба було в одну камеру разом з тим психом посадити може б тоді подбав би про наявність охорони в навчальному закладі, а то на “подяки” різним пінісам є гроші а на охорону і безпеку дідей немає…

  3. Питання головне.
    Як такий придурок міг бути в школі?
    Директора на мило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *