Суд визнав психічнохворим ковельчанина, який вчинив насильство щодо учня ліцею

03.03.2023 15:24

Ковельський міськрайонний суд задоволив клопотання прокурорів Ковельської окружної прокуратури про застосування до 23-річного жителя Ковеля, який вчинив сексуальне насильство щодо малолітнього, примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Експертиза встановила, що молодик, який зранку 07 листопада 2022 року в ліцеї №3 імені Лесі Українки у Ковелі вчинив такі дії щодо 6-річного хлопчика, не усвідомлював своїх дій та не міг керувати ними унаслідок хворобливого розладу психічної діяльності.

Нагадаємо, що ухвалою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду щодо ковельчанина було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком до 8 січня 2023. Потім суд постановив змінити запобіжний захід переведенням до Волинської обласної психіатричної лікарні у селі Липини, що біля Луцька. Тоді у судовому засіданні захисник підозрюваного – адвокат, його законний представник і він сам не заперечували проти задоволення даного клопотання слідчого поліції про переведення з ізолятора до психлікарні.

Публікація за темою: Колишнього лікаря, який убив тестя і тещу, помістили до психлікарні

Поділитися:

Коментарі

  1. І оце усе ,що ньому виніс суд…???? Так віг вийде за місяць і буде те ж саме робити

  2. це ж цей придурок що сидів біля атб на колінах з іконою божої матері , в його ще батько є, який продав його своїм собутильгикам за пляшку горілки

  3. Коли в Україні приймуть закон про хімічну кастрацію. Таке відчутя в верховній раді одни педофіли сидять. Що так бояться проголосувати. Підофіл попє таблетки через рік вийде на волі і буде те саме робити. А дитячу прихіку ви вилікуєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *