Ковельчанин хотів провернути аферу на допомозі військовим

Зоряна Бодялова
05.03.2023 о 13:02 · 2 хв читання

На жаль, час від часу чуємо про те, що під приводом допомоги Збройних сил України аферисти виманюють гроші з довірливих українців.

Та, виявляється, жертвами обману можуть бути не лише довірливі цивільні в тилу, а й самі військові, як у випадку, який описав військовий Микола Чудовський.

Емоційне звернення військового з’явилось 25 лютого. За його словами, ще у вересні ковельчанин Роман М. отримав від військових 4500 доларів для придбання автомобіля:

Цю машину ми вирішили купити за власні кошти, за наші кровні, бойові

Станом на 25 лютого 2023 від Романа автівки так і не дочекались: то не бере слухавки, то годує обіцянками, але по факту ні грошей, ні машини.

Автор відео розповідає, що у військових складна ситуація з транспортом: залишився один автомобіль, і той вони зараз ремонтують. В той час, як транспорт надважливий для евакуації воїнів з поля бою!

Військовий Микола закликав Романа негайно «пригнати» машину або ж віддати гроші. А якщо ні, то військові самі навідаються у Ковель, заради цього вони готові навіть взяти відпустку «за сімейними обставинами».

Після опублікованого відео з’явилось чимало дописів людей з бажанням допомогти знайти Романа і змусити відповісти за свої вчинки.

Пізніше в коментарях автор написав, що Роман знайшовся і… знову пообіцяв вирішити питання!

І справді: через декілька днів військовослужбовець розповів, що конфлікт вдалось остаточно вирішити: Роман кошти повернув і благав видалити відео… Виходить, замість грошей чоловік здобув собі «славу».

Нехай випадок стане пересторогою для всіх: є благодійники, а є й ті, хто лише прикриваються благодійництвом, тому варто бути обачним, передаючи комусь свої гроші.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (31)
 1. В кінці 2022 року ковельська міськрада хотіла провернути оборутку на 16000000 грн (ремонт приміщення міськради) прокуратура зупинила це. От де гроші на допомогу нашім героя.

  1. Про які ремонти взагалі може йти мова? Війна в гарячій фазі, а може бути ще гарячіше..

   1. ну й правильно. саме час бабло списувати. війна все прикриє. і судді обставини змінять. так що бариги живуть, як в раю

   2. Зробили кошторис на 16 млн. Грн ремонт будівлі міськради але не пролізло. Хоча кондиціонери встановили. Їм похрен що війна в них своя війна. Вони усі заброньовані, он ще 4-х отмазали міську варту організували. Ви воюйте а ми тута покрадемо. Ну як хтось загине то прибіжим з скорботними ебаль-ми попіаримось

    1. Там один дипутат торгує кондиціонерами, тому думаю схема працює… От би норм. Перевірили…

 2. А Зоряні Шайнюк не цікава думка іншого персонажу історії – Романа Ш? Чи в погоні за “сенсацією” і хайпом для неї це не важливо?

 3. Рому пів Ковеля знає. Кідалово за ним ніколи не було. Навпаки, часто допомогав війсковим безкоштовно. Перед тим як писати цю статью, варто спитати в Роми, в чому затримка. Статья однобічна, не професійна, аматорська.

 4. Я думаю, публікуючи таку статтю, з такими серйозними звинуваченнями, потрібно було б взяти інтерв‘ю і в іншої сторони- Романа Ш.
  Можливо і не було бажання привласнити кошти. Ніхто ж не знає, який саме автомобіль був необхідний військовим і чи достатньо було коштів, які військові зібрали, для придбання саме такого автомобіля. Я особисто не знаю Романа Ш, але хотілося б почути і його версію. Чекаю продовження.

  1. Знаю цього мудака. Повірте, він не одну людину так кинув. Це афірюга рідкісний!

 5. Тримав півроку гроші??? Баригу поламати… Видати повістку і на передову…

 6. Для тих хто не знає – Микола Чудовський, погоняло “Чудо”. 2 або 3 незакриті справи за шахрайство. Хотів кинути Рому на гроші. Ніхто ніякі гроші йому не повертав. Зараз переховується, бо з ним бажають поспілкуватися справжні війскові, на дзвінки не відповідає. Зоряні привіт.

  1. Брехуниииииии ! Коли приїхати до Ромки додому і знімемо відіо коли він кошти взяв і хай скаже коли він віддав, в м. Ковель приїхати не проблема, ми навіть вже добре знаєм де він живе!!!!!! Якщо потрібні докази вони будуть

 7. Ніхто Ромку кидати не хотів, побійтесь Бога!!!!! Гроші Ромака повернув!!!!!!!!! А військового не питання знайти!!!!!!

  1. Потрібно розібратися. Якщо винен Роман, то йому стусанів, а якщо Чудовський, то йому наваляти в декілька раз більше, бо військові шахрайством не займаються.

 8. Я волонтер і прекрасно знаю військового який давав Ромці кошти на машину!!!!!!! Просто Ромка виноватий‘!!!!!! І все

 9. Ми навіть можем до Ромкі приїхати додому і хай скаже в нам а очі коли він отримав кошти

 10. Це все замовлений матеріал. Знаю Рому особисто. Допомагає ЗСУ -ЯК МОЖЕ. А після такої образи ,перестає мати натхнення і допомагати. Сам був в тій шкурі

  1. Брехня, цікаво чим він допоміг, Рома є доросла людина, має дружину і доню, хай сам відповідає за свої вчинки, якщо він не виноватий чому він мовчить!!!!!!!! Як би особисто на мене були нібито такі наклепи, та я б дзвонила б в усі дзвони щоб доказати що я не винна, а від Роми тиша!!!!!!!! Люди добрі не піднімайте бучі, він кошти повернув все, забули!!!!!!!! Він винен і крапка, надіємось він все зрозумів і надалі таких помилок робити не буде

  2. Сама велика допомога це не дурити!!!!!!! Або іти і захищати Україну, він молодий, здоровий, граний хлопець під два метра, чим не солдат!!!!!!!

 11. Потрібно розібратися. Якщо винен Роман, то йому стусанів, а якщо Чудовський, то йому наваляти в декілька раз більше, бо військові шахрайством не займаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X