Воїн з Ковеля Богдан Ковальчук дивом вижив попри потужний вибух міни

04.11.2022 14:00
Богдан Ковальчук

БМП, за якою рухалась група наших захисників, наткнулась на міну. На жаль, двоє Героїв загинули. Інші вижили, але отримали серйозні травми.

У ковельчанина Богдана Ковальчука – травми ніг, роздроблені кістки, обпечене обличчя, пошкоджений зір.

Тілесні ушкодження ні трохи не зламали бойового духу Богдана. Перебуваючи у лікарні на Полтавщині, у розмові з побратимами навіть жартує, описуючи свій стан.

Мав можливість працювати за кордоном, але пішов боронити Батьківщину

Богдан воює з 2014 року, служив за контрактом в Україні та Іраку. Планував військову справу в своєму житті закінчити, але сталось повномасштабне вторгнення росіян і вирішив бити ворога знову. Не зважаючи на те, що має дружину і трьох дітей.

Перебуваючи в лавах 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого, отримав поранення, трохи підлікувався і знову повернувся на передову.  І от на днях ворог вкотре намагався подолати чоловіка. Богдан завжди в «найгарячіших» місцях, в безпосередній близькості до ворога. Як розказують побратими, професійний досвід і сила духу Богдана – це безцінна опора в боях, це цілковита довіра і взаєморозуміння.

Після події, яку ми побачили на відео, спосіб життя бійця зміниться, як би він не рвався бити орків, зараз його чекають обстеження та лікування.

«Ще повоюємо! За наших помстимось!»

Складно уявити, але навіть після всього пережитого Богдан не скаржиться на рани та опіки. Найбільший його біль – це втрачені побратими…

Та як відомо, біль справжнього воїна завжди перетворюється на гнів проти ворога.

Ще повоюємо! І за всіх наших помстимось!

– часто каже він

Тобто, ворожі міни, танки, ракети – все це безсиле проти бойового духу таких, як воїн з Ковеля Богдан Ковальчук.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

  1. Дай Бог здоров’я нашому Богданові і повернути зір.Ми переможемо Слава Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *