Ковельчанин у Луцьку обморозив руки

15.02.2021 19:30
Фото: Суспільне Волинь

В опіковому відділенні реконструктивно-відновної хірургії китиці Луцької міської клінічної лікарні – семеро пацієнтів із діагнозом «обмороження», – розповів Суспільному завідувач відділення Роман Трач.

За вихідні, коли температура повітря подекуди становила -8 º вдень та -14 º уночі, в опікове відділення потрапили троє людей з обмороженням.

Зі слів Романа Трача, людям надають повноцінну медичну допомогу, тож відморожені сегменти кінцівок вдається врятувати відморожені сегменти руки та ноги. Каже: ампутацію проводили у двох випадках, коли пацієнти потрапляли до лікарні через 7-8 днів після холодової травми.

В опіковому відділенні довелося лікувати обморожені руки ковельчанину Михайлу Клімуку. Чоловік приїхав у Луцьк до брата. Каже: пізно ввечері не було громадського транспорту, тож рушив пішки, без рукавиць. Зі слів чоловіка, холоду не відчував, а вже вдома помітив, що руки і посиніли, і почервоніли.

Завідувач опікового відділення зазначив: обморожені руки чи ноги опускати в гарячу воду та обтирати снігом не можна, адже це – додаткова травма. Найголовніше, із його слів, вчасно звернутися до медиків.

Щоб уберегтися від обмороження, потрібно вдягатися тепло, не йти на мороз голодним та не вживати алкоголь, додав лікар.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.