Ковельчанин у Луцьку обморозив руки

15.02.2021 о 19:30 · 1 хв читання
Фото: Суспільне Волинь

В опіковому відділенні реконструктивно-відновної хірургії китиці Луцької міської клінічної лікарні – семеро пацієнтів із діагнозом «обмороження», – розповів Суспільному завідувач відділення Роман Трач.

За вихідні, коли температура повітря подекуди становила -8 º вдень та -14 º уночі, в опікове відділення потрапили троє людей з обмороженням.

Зі слів Романа Трача, людям надають повноцінну медичну допомогу, тож відморожені сегменти кінцівок вдається врятувати відморожені сегменти руки та ноги. Каже: ампутацію проводили у двох випадках, коли пацієнти потрапляли до лікарні через 7-8 днів після холодової травми.

В опіковому відділенні довелося лікувати обморожені руки ковельчанину Михайлу Клімуку. Чоловік приїхав у Луцьк до брата. Каже: пізно ввечері не було громадського транспорту, тож рушив пішки, без рукавиць. Зі слів чоловіка, холоду не відчував, а вже вдома помітив, що руки і посиніли, і почервоніли.

Завідувач опікового відділення зазначив: обморожені руки чи ноги опускати в гарячу воду та обтирати снігом не можна, адже це – додаткова травма. Найголовніше, із його слів, вчасно звернутися до медиків.

Щоб уберегтися від обмороження, потрібно вдягатися тепло, не йти на мороз голодним та не вживати алкоголь, додав лікар.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X