Ковельщину планує відвідати Володимир Зеленський

03.07.2020 о 15:37 · 3 хв читання

На Волині очікують на приїзд Президента України Володимира Зеленського.

Про це журналістам «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Точної дати візиту наразі невідомо. За одними даними, глава держави має прибути в нашу область 9 липня, за іншими – 7-го. На меті – особисто перевірити виконання програми «Велике будівництво», в тому числі на Ковельщині.

Володимиру Зеленському хочуть показати навчально-виховний комплекс у селі Вербка Ковельського району, де триває будівництво спортивного та актового залів, їдальні та нової котельні. Окрім цього, покращується благоустрій прилеглої території: облаштовуються футбольне та баскетбольне поле, географічний майданчик, бігові доріжки. Нову школу тут було відкрито 26 грудня 2017 року.

Як повідомляє Волинська обласна державна адміністрація, у 2020 році на об’єкт передбачено 20 млн 900 тис. грн.

Об’єкт, який будується в рамках реалізації на Волині програми Президента України «Велике будівництво», 19 травня 2020 року оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко спільно із забудовником Леонідом Стефановичом.

Добудова спортивного та актового залу, їдальні та благоустрій навколишньої території – це будівництво другої черги. Першу – відкрили у 2018-му році. Завершити роботи, за словами забудовника, планують до 1 вересня 2020-го року. Тож незабаром своєрідною гордістю школи стане найбільший в області спортивний зал, величина якого 18 на 27 метрів.

Навчається у школі навчається 550 діток. Будівництво об’єкту триває з 2017 року. Цьогоріч роботи не припинялися навіть взимку, саме тому на сьогодні будівельна готовність об’єкту становить більше ніж 70%.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко повідомив, що кошти з Державного фонду регіонального розвитку уже виділили, тож затримок з оплатою актів виконаних робіт не повинно бути.

Сьогодні, 3 липня, у Волинській області з робочим візитом перебуває Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, який напередодні приїзду Президента України здійснює перевірку та інспекцію того, що будуть показувати главі держави.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X